MEMORIÁL KARLA HRNČÍŘE 2004

Sobota 31. července 2004, fotbalový chrám v Hodolanech

 

      Inter bere letní přípravu vážně a účastnil se už třetího turnaje! Sice ne fotbalově, ale co se působiště týká, na domácí půdě v Hodolanech. Sportovní klání pořádal Karel Hrnčíř. Obyčejně je to však memoriál k úctě jeho otce, kterého si dost lidí vážilo. Na tento 6. ročník bylo přizváno 8 mužstev. Většinou mančafty poskládané z pracovních kolektivů nebo restaurací. Dvě krásny hřiště na škvarku, stánek, kde tekla Gábina a něco na zub a mohlo se začít.

      V prvním zápase jsme nastoupili proti pořádajícím. Kluci z firmy K. H. Plyn-voda-kanalizace (a stavební činnost) nebyli velkým ořechem a ve slušném tempu jsme vyhráli 2:0. Druhej zápas byl proti partě chlapů z konkurenční firmy těch z prvního zápasu, a to LB-2000. Byli víc fotbalovější a v bráně měli slušně chytajícího "Čurdu". Jenže Inter se rozehřál, rozkroutil kolečka přihrávek, taky Sedlo jako jedno jízdní kolo, a po výhře 2:1 byl narýsovanej postup ze skupiny. Ještě nás čekal další zápas proti ambicioznímu celku Břeti Lopaty, tzv. Molstav. Pěknej zápas, spousty osobních soubojů a něco hecovačky. Jenže přišli jsme vyhrávat - 3 ku 1 je krásnej výsledek. Postup ze základní čtveřice z prvního fleku.

      Druhá grupa byla zajímavá. Mojcek z Hodolan, můj jmenovec, poskládal chlapy u piva půjčil si "kmínovce" z Olmy a radoval se z vyhrané skupiny. Druzí skončili překvapivě Kulani, Hanesi a Hanička, což se nečekalo, protože přehráli takovej spolek, jako je AC-H a taky (sice ne celou) Juniorku. Zasvěcení futsalu určitě znají.

      Do semifinále se šlo bez Vény. Dal si sprchu asi proto, že nechtěl mít špinavej foťák, kterej měl po zbytek odpoledne v ruce. Sedlo konečně dopil zřejmě moc horkou kávu u sebe v baru, kam tak 4x odjel.

      Zápas o setrvání v turnaji znamenal pro Inter exhibici a výsledek 8:0. Štud si řekl o trofej pro nejlepšího střelce a tu později dostal. Ovšem tu pěknou sošku moc lidí neuvidí, protože ji má doma pod polštářem.

      Do finále se dostal znovu Lopata, ale my jsme chtěli ten červenej balón, co byl za první místo, a taky vyhrát v turnaji všechny zápasy. Zabojovali jsme, výsledek 3:1 hovoří za vše.

      Nebyl to obsazením zas tak kvalitní turnaj, ale na zlepšení chuti na pivko to stačilo. Pískal starej Kopec a hlavní šefteréner Derval. Sice ho sem tam poplivali, ale šlo to. A taky se člověk potkal asi s 300 lidma z Hodolan na jednom místě.

 

Sestava: Zbyša - Hil, Syca, Véna, Kuďa - Chari, Sedlo, Štud, Kuďa ml., Standa

Diváci: 1.000.000

Zbyša