OSLAVA POSTUPU V HOCKEY BARU - 23. 6. 2001

 

Obrovská oslava historicky prvního postupu Interu do vyšší soutěže v teprve půl roku fungujícím Hockey Baru v Hodolanech. Dostali jsme na ňu od majitele 3000,- Kč, což se ovšem ukázalo jako částka velmi směšná. Skládali jsme se potom eště nejmíň dvakrát. Každopádně piv padlo víc než deset. A dokonce i víc než dva panáky. A padlo i selátko, o ktery se celou dobu, stejně jako o makrely, zodpovědně staral Savo. Klobouk dolů, bylo to famózní. Proběhly taky vítězny doutníky, což ostatně dokumentujou fota níže položená. Škoda, že se nepodařilo do tohoto termínu dokončit dlažbu. Z toho důvodu jsme tam chodili po Džeminem zapůjčené igelitové plachtě a po blatě. Nicméně v závěrečném hodnocení všichni používali jenom superlativy.
Samostatnou a naprosto geniální kapitolou byl Zbyšův výstup na stole. Dotáhl ho až téměř do slipů, k nepopsatelnému nadšení všech zúčastněných. Naštěstí kolem něho ometal dvorní fotograf Pól a zvěčnil ho pro všechny.

Sestava : Kuďa, Marcel, Limo, Hil + Kačena, Standa, Véna + Kača, Zbyša, Majkl, Pól, Syca, Pagor, Fawa + Lenka, Štud + Andrea, Břeťa Molata, Abedi + Marie, Chachar, Lucka, Liba, Savo + malej Peťa, Miroň Soldán + děcina, Trotl, Kuka, Fil, Kafa, Drn, Džemin, pan soused Novák, Tygr + Jana, pan sponzor Špaček a Chari.

 

 

Úvodní foto s vítěznyma doutníkama: zleva stojí Petřin, Fawa, Koutňák, Limo, Syca, Štud, Abedi, Chari, Miroň Soldán, Hil, Véna a sedící zleva jsou Džemin, Kuďa, Standa, Marcel, Zbyša a Kuka

 

 

Měli jsme aji selátko, o ktery se Standa staral jako o vlastní miminko (ale jestli pak to děcko sežere jak to prase...)

 

 

Další hromadny foto: Miroň, Koutňák, Pagor, Džemin, Hil, Štud, Kuďa, Marcel, Petřin, Limo, Véna, dřepí Syca, Ába, Fawa, Staňa, Chari, objímá Zbyša a v předu mladí Soldáni, keři pak vedli Miroňa dom

 

 

Hlavním opikačem byl Peťa a je třeba smeknout klobouk, protože to sele bylo rešpicientní

 

 

Doba pokročila a pomalu se začala zlepšovat nálada. Na některy už přišlo aji čůrání.

 

 

Dostavil se aji sponzor p. Špaček, Marcelův chlebodárce

 

 

Nejdřív se s nama vyfotil...

 

 

...a pak se trochu proletěl vzduchem

 

 

Znáte Lima?

 

 

A TEĎ NĚCO NAVÍC!!!