SILVESTR 2002

 

Na konci roku 2002 jsme usoudili, že se nesmí opakovat fiasko z předchozího roku, kdy jsme vítali Nový rok individuelně. Proto jsme zvolili podnik nedaleko hodolanských břehů, navíc s velmi známou obsluhou - Sparťanovu Kapitolku v Samotiškách. Byl to pro některy z nás už druhej Silvestr na tomto fleku a opět vynikající. Už předem jsme si objednali štěnátko černyho piva a to se ukázalo být velmi dobrým tahem. Sice jsme to pili nečekaně dlouho, ale aspoň jsme tam nevypadali jako nějaky "násosky". Alespoň prozatím. Klasickej zlom se totiž opět dostavil.
Budit dojem hlazených pánů a dam se nám dařilo maximálně do půlnoci a to eště hodně přivírám oči. Pak u většiny osazenstva vypukla panika z toho, že nebudou na countdown dostatečně připraveni, a proto se konal hromadný přesun k výčepu. Následovaly poněkud větší hejna kořalek a prudký růst hluku a promilí. Potom byla půlnoc, nějaky chrstání šampusem, bouchání petard a výjevy z katastrofických, ale přitom komediálních filmů. Hvězdou se stal asi Fil, kterej se do formy dostal tradičně nejdřív a poté co poblinkal nešťastnou Sparťanovu manželku si první přečetl ubrus. Na závěr pobytu v Samcích jsme zaznamenali i hádku mezi Študentoucami a jejich individuální odchod na autobus. Bohužel Štud se musel vrátit kvůli tradičnímu problému se svěračem, a tak musel jít pěšky dom bez Andrejky.
Kdo nás nezná si teď myslí, že je to vše. To je pochopitelně omyl, protože po příjezdu do Hodolan jsme zjistili, že je podezřele živo u Mačáků. V šest ráno tam takovej frmol nebývá. Takže znovu bar, piva, kořky, tanečky. Závěr si nikdo nepamatuje, ale asi není těžky si ho domyslet.

Sestava: Kuďa, Marcel, Luban, Fil, Kafa, Štud + Andrea, Klemák + Romana, Dušan + Marcela, Syca, Mica a Chari

 

 

Zatím při smyslech: (budu to brat kolem stolu podle hodinových ručiček) Marcel, Syca, Štud, Andrea, Sparťan, Romana, Zbyšova ségra Marcela, Klemofón, Kuďa, Luban, Chára, Mica, Kafa, Fil. Celé panoptikum fotí Zbyšuv švára Dušan.

 

 

Vzduchem lítaly litry bublinkovyho hvína a hádejte kdo měl největší smůlu

 

 

Kafa, Fil, Klemák, Kuďa, Syca. Braník jsme tam opravdu nepili. Ten džus k Filovi nesedí, zato ten vévrat ke Kuďasovi jo.

 

 

Tohle Fil nikdy nevysvětlí.

 

 

Tahle fotka se dá pochopit i takto: Fil liská Marcelu, Chára spokojeně nasazuje Micu, Mica místo praha říká aha a Štud má na rameňu Věc z Adams Family