BAVOROV 1999

 

Tradiční 6 - 7 denní výlet na Limovu kouzelnou chalupu v malebném Jihočeském kraji. Věnovali jsme se téměř nepřetržitě poznávání místních přírodních krás a obdivovali jsme všeliké pamětihodnosti, jako třeba zříceninu hradu Helfenburg, pivovar Budvar a mnohé jiné. Naprosto nečekaně se stal hitem toho léta rum. Vypili jsme ho každej den asi 3 - 4 litry. Inu pravý Jindřichohradecký s plachetnicí. Stal se i nepostradatelnou ingrediencí do potravy. Kapr na rumu, hrachová polévka s rumem a další různé gurmánské pokrmy. Nakupovali jsme ho i uprostřed noci, za což jsme málem jednou byli biti pánem, co šel ráno kácet buky. Aspoň to teda tvrdil. Pikantností tohoto soustředění byl zájem filmařů (natačájících nedaleko Bavorova pohádku "Princezna ze mlejna II.") o některé z nás, coby potenciální herce-komparzisty. Bohužel nejvíce jimi zbožňovaný Zbyša musel odjet do procesu a ostatní usoudili, že by se na to v tym vedru mohli vysrat.

Sestava: Limo, Kuďa, Abedi, Luban, Majkl, Chari, po třech dnech mizící Zbyša a na jeden den přijíždivší Pól, kterej se ovšem neflákal ani minutu a prožil to tam v nepřetržitym komatu

 

 

výlet na Helfenburg: zleva Ába, Limo, Koutňák, Kuďa, Chari a Luban

 

 

před bránou do hradu: místo Lubana hvězda zájezdu Pól, na kerym se projevila snídaně - námořnickej grog

 

 

V areálu zříceniny hradu byla dobová hospůdka. Po našem odjezdu tam neměli co prodávat. Dobře jim tak. Neměli si nás rozmazlit medovinou.

 

 

děti se Póla i bály

 

 

Po návratu v Bavorově na hotelu. Tentokrát byl Limo mimicky zastíněn.

 

 

byl to těžkej den, kerej z nás udělal dementy

 

 

Copak se asi Majklovi zdá v Soličově spacáku s jelínkama?