BAVOROV 1996

 

Historicky první čundr v Bavorově. V té době ze zúčastněných nehrál v Interu nikdo. Konzumace se odehrávala téměř bez výjimky Na Zámku, neboť tehdy se tam ještě dalo pít pivo. Výletu se účastnil aji Hyb, kteryho ovšem fotbalovy kroky zavedly mimo Olomouc, takže ho nikdo z nás pravidelně nepotkává, a proto už fotky s ním na stejných místech zřejmě nevzniknou. Na následujících obrázcích je patrné, jak věkem a chlastem sešly roztomilé tvářičky našich známých. Hlavně Ába už se sám sobě v dnešních dnech moc nepodobá.
Čundr probíhal zrovna v době Eura 96, a podle toho některé pózy vypadají. Šlo pochopitelně o oslavy stříbrných medailí, získaných na nejsvatějším místě - The Wembley Stadium.
Závěrem jenom připomínka, že si uvědomujem, že ty fotky jsou strašně nekvalitní, ale chtěli jsme je sem dat, když už jsou skoro historicky. Spousta se jich sem vůbec nedostala, protože po naskenování už byly nepoznatelny úplně.

Sestava: Limo, Abedi, Štud, Kuka, Hyb a Lopata

 

 

Limo se Študem si špinijou trika a dřou kolena místo toho, aby sbírali ty pěkny hřébky co rostou za něma a u kadibudky (pozn.: tento souboj se neodehrává ve Wembley)

 

 

Klasické zátiší v útrobách chalupy: Abedi, Hyb a Štud přituleni k tomu, co jim ukázalo cestu

 

 

Aby bylo kam vyměšovat ty kvanta chlastu, bylo nutno vykopat díru. Dehydratace při tom nehrozila.

 

 

Jedna technicky velmi nekvalitní: koncert kapely "Zcelanablato" (Lopata, Štud, Hyb, Limo) aneb v pěti promilích se dá hrát i na lopaty a vidle. Jenom Sudet si neuvědomuje, že má v ruce drahocenný hudební nástroj a mává s tím jak v průvodu.

 

 

Společné foto v baru "Na Zámku". Zcela vlevo místní legenda Belmondo. Tady se poprvé vkradl tiše do našich myslí a už tam zůstane navěky.

 

 

Po zisku stříbrných medailí na Euru 96 byl čas vylepšit motiv kašny na náměstí. Protože je to zas rozmazany, tak popis: nahoře Hyb a Limo, níž Ába a Štud. Lopaťák dole vypadá, jak kdyby měl záchvat z chlastu.

 

 

Před putykou, která nám dávala život: Ába, Limo, Hyb, Kuka, Lopata a Štud