BAVOROV 2001

 

Další ročník pravidelného soustředění poblíž německých hranic. Opět jsme absolvovali výlet na Helfenburg i do pivovaru. Tentokrát neteklo tolik rumu, ale zato jsme se uvedli na koupališti. Vypravili jsme se tam odpočinout a natáhnout se pěkně do stínu na trávu. Bohužel nás vcucl kiosek. Jelikož se pivo nedalo pít (jenom Kuďa opět dokázal, že nemá jedinou chuťovou buňku), objevil se na stole litr vodky. A pak se děly věci. Ještě jsme stačili odehrát turnájek v pincu, ale pak se vliv perného slunečního svitu projevil a naše demence se ukázala v plné kráse. Nákupy žvýkaček s kérkama pokémonů a jejich žehlení na naše sportem vypracovaná těla. Prostě ústav.

Sestava: Limo, Kuďa, Abedi, Majkl, Štud, Marcel a Chari

 

 

Majklova populární "sestava" po cestě z koupaliště

 

 

Limo neztrácí čas a nalívá se hvínem hned po procitnutí, přičemž si Majkl tře záda o jeho kolena

 

 

Před pivovarem Budvar: Kuďa, Štud, Limo, Abedi a Chari. Chybí Marcel, kterej byl už v útrobách a Majkl, kterej naprosto neuvěřitelně a nečekaně ráno prohlásil, že mu je zle a že nemůže jet. Eště že jsme tomu géniovi co nás fotil řekli, že chcem aby byl vidět aji ten nápis nad nama.

 

 

V pivovaru sme vesele hodovali

 

 

Takovy tam měli pěkny kalíšky. Nečekaně pil z té největší Marcel.

 

 

Následující den po pivcu: zatímco Marcela ten předchozí drak připoutal na lůžko a z hlavy mu vyrostlo pírko jak štencl...

 

 

...tak Štud zmutoval zcela

 

 

V plné sestavě po cestě na hrad: Majkl, Marcel, Ába, Limo, Štud, Chari, Kuďa. Všimněte si, jak chce Koutňákův Bart sežrat Marcelovy chipsy. A co si to vzal Marcel proboha za sukňu?!!

 

 

Foto na věži Helfenburgu. Štud už je ale na odchodu, protože má maličko větší problémy s výškama. Ale překonal svůj strach a vylezl tam, i když se u toho málem posral.

 

 

Jedna z nejcennějších fotek. Jednak je naprosto skvělá a taky vidět Kuďu s chycenou rybou se už nemusí podařit. Jak mu řekl Marcel: "ty bys nechytil kapra, ani kdybys jich měl šedesát doma ve vaně!" A co zrovna dělá Andrejka nám za chvilečku řekne Štud.

 

 

Závěrečná fotka při odjezdu na bavorovskym železničním megauzlu. Vaječňák s rumem už je nachystanej. Škoda, že vydržel jenom dvě zastávky.